آموزش آنلاین موسیقی

مقاله صوتی: آموزش آنلاین موسیقیمدت زمان مطالعه این مقاله : ۳ دقیقه ۲۲ ثانیه


آموزش آنلاین موسیقی برای این طراحی شده است که اطلاعات مورد نیازتان را درزمینه های مختلف موسیقی به شما بدهد . مثل مهارت در نگه داشتن ریتم موسیقی ، خواندن نت و ساختن یک آهنگ و نواختن ساز مورد علاقه تان .

با شنیدن عبارت آموزش موسیقی چه چیزی به ذهنتان می آید ؟

تصویر معلم موسیقی دبستان تان که از پشت پیانو به شما چشم غره می رفت ؟ یا شاید هم کلاسی های دانشکده که در کلاس آموزش موسیقی با جدیت تلاش می کردند نت بنویسند یا ساز بنوازند ؟ اگر هرکدام از این ها به تصور شما از آموزش موسیقی نزدیک است می توان به جرات گفت که این آموزش آنلاین موسیقی حسابی شما رو شگفت زده خواهد کرد.

حتی ابتدایی ترین آموزش‌های آنلاین موسیقی به شما اطلاعاتی می دهد که برای گسترش دامنه ی توانایی‌تان به عنوان موسیقی دان احتیاج دارید . مقدار معقولی مهارت در نت خوانی به شما امکان می دهد که انواع مختلفی از موسیقی را بنوازید و همچنین اطلاعات ابتدایی درباره‌ی توالی آکوردها می تواند به شما کمک کند که خودتان آهنگ سازی کنید .

ما در این آموزش‌های آنلاین موسیقی حیطه های زیادی را پوشش می دهیم ، از کشف مبانی ارزش زمانی نت ها تا آموزش موسیقی از ابتدایی ترین تا پیشرفته ترین سطح موسیقی، پس اگر شما تازه به دنیای آموزش‌های آنلاین موسیقی وارد شده اید ، برای تماشای این  آموزش‌ها وقت بگذارید و عجله نکنید، موقع تماشا کردن آموزش‌های آنلاین ، پشت پیانو بنشینید ، گیتارتان را بردارید یا هر ساز دیگری که علاقه به یادگیری آن را دارید ، دم دست تان باشد و هر چند دقیقه یک بار اطلاعاتی که از آن یاد گرفته اید روی سازتان پیاده کنید . که این اطلاعات شامل صدها ساعت کلاس موسیقی است .


چرا آموزش آنلاین موسیقی همه ی سطوح را در برمی گیرد ؟

مبتدی صفرکیلومتر:

آموزش آنلاین موسیقی را با این قصد فراگرفته ایم که از اولین قدم ها با  هنرجو تازه کار همراهی کند یعنی از شروع نت خوانی و ریتم زدن و اولین تلاش ها برای یادگیری نواختن با استفاده از آموزش‌های آنلاین موسیقی، هنرجو های تازه کار باید از بخش اول آموزش آنلاین شروع کنند و تا آخر آن را ادامه بدهند این آموزش طبق  برنامه ی درسی دانشکده های موسیقی و آموزشگاه های پیشرفته طراحی و تنظیم شده است.

هنرجوهای موسیقی که مدتی کار نکرده اند :

آموزش آنلاین موسیقی همچنین به هنرجوهایی کمک می کند که زمانی کلاس موسیقی رفته اند و سازی یاد گرفته اند و بلدند از روی نت بخوانند خیلی از افراد شامل این دسته می شوند و خوشبختانه اگر همت کنند این آموزش‌های آنلاین موسیقی به آن ها کمک می کند که بار دیگر به دنیای شگفت انگیز موسیقی برگردند . این مجموعه به بداهه نوازی کمک می کند یا حتی شروعی می شود که خودتان آهنگ بسازید .

 نوازنده های با تجربه :

آموزش آنلاین موسیقی همچنین برای آن دسته از نوازندگان ماهری است که می توانند بخوبی یک ساز را بنوازند اما به غیر از نت های خیلی ساده شده نمی توانند نت دیگری را بخوانند . هنرجویانی که به سازهای مختلف علاقه دارند ولی منابع مالی کافی ندارند .

لم بدهید ، ازسفر و کنکاش خود در دنیای آموزش آنلاین موسیقی لذت ببرید . گوش دادن به موسیقی ، نواختن ساز و آهنگ سازی از لذت بخش ترین تجاربی است که می توانید داشته باشید.

2 پاسخ

تعقیب

  1. […] رابینورث، دانشجوی مقطع دکتری در مرکز موسیقی و علم در دانشگاه کمبریج و طراح اصلی این تحقیق میگوید: […]

    هنوز امتیازی داده‌نشده.
    منتظر بمانید ...
  2. […] خصوصی آموزش بدهد یا که میخواهید به صورت انفرادی با آموزش آنلاین […]

    هنوز امتیازی داده‌نشده.
    منتظر بمانید ...

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *