قوانین وبسایت پادمِید

به نام خدا که رحمتش بی اندازه است و مهربانیش همیشگی

پادمِید کاملاً در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند و رعایت کلیه قوانین در این سایت الزامی است. این قوانین دربرگیرنده فهرست مصادیق محتوای مجرمانه http://internet.ir/crime_index.html  می‌باشد .

در صورت استفاده از پادمِید («سرویس») شما قوانین و شرایط زیر را قبول کرده و باید مطابق آن‌ها از سرویس استفاده کنید.

حق به روز رسانی و ایجاد تغیرات در این قوانین و شرایط استفاده بدون هیچ اطلاع قبلی برای پادمِید، (“استارت‌آپ”) محفوظ است.

عدم رعایت هر کدام از قوانین زیر ممکن است منجر به حذف حساب کاربری شما شود.

قوانین حساب کاربری

 1. مسئولیت حفاظت از نام کاربری و کلمه عبور شما به عهده خودتان است. شما پادمِید را از هرگونه خسارت یا آسیب برخاسته از عدم پیروی شما از این قانون امنیتی مبرا دانسته و تمامی مسئولیت را شخصا به عهده می‌گیرید.
 2. شما مسئولیت تمامی محتوای ایجاد شده و فعالیت‌های انجام شده در پروفایلی که ساخته‌اید را به عهده می‌گیرید (حتی وقتی که ایجاد محتوا یا فعالیت توسط شخص دیگری که عضو پروفایل شما است انجام شده باشد).
 3. شما اجازه استفاده از سرویس را برای مقاصد غیرقانونی یا مقاصدی که قانون‌های محلی شما را نقض می‌کنند ندارید.
 4. شما موظف هستید در حین ثبت نام برای استفاده از سرویس یک آدرس ایمیل صحیح و هر اطلاعات دیگری که از شما درخواست می‌شود را ارائه کنید.
 5. هر حساب کاربری باید تنها توسط یک نفر استفاده شود و استفاده از یک حساب کاربری توسط چندین نفر مجاز نیست. شما می‌توانید هر کسی را که می‌خواهید به پروفایل خود دعوت کنید و آن‌ اشخاص حساب کاربری مخصوص خود را خواهند داشت.
 6. شما باید یک انسان بوده و بالای ۱۲ سال سن داشته باشید. حساب‌های کاربری ایجاد شده توسط «بات»ها یا هرگونه روش خودکارسازی دیگر مجاز نیستند.

قوانین پرداخت و بازپرداخت:

 1. تمامی قیمت‌ها بدون احتساب مالیات و عوارض اعلام شده و مبالغ مرتبط به این موارد حین پرداخت به صورت حساب افزوده می‌شوند.

حذف حساب کاربری و توقف برنامه پرداختی

 1. پادمِید به صلاحدید خود حق دارد در هر زمانی و به هر دلیلی حساب کاربری شما را معلق یا حذف کند و ارائه هرگونه خدمت به شما را متوقف کند. توقف سرویس‌دهی به این صورت منجر به غیرفعال سازی یا حذف کامل حساب کاربری شما یا قطع دسترسی شما به همه یا تعدادی از پروژه‌هایتان خواهد شد. پادمِید حق سرباز زدن از ارائه سرویس به هر شخصی را به هر دلیل و در هر زمانی برای خود محفوظ نگه‌می‌دارد. در صورت تعلیق یا حذف حساب کاربری، در صورت عدم منع قانونی، دلیل آن به شما اعلام خواهد شد.

تغییرات در سرویس و قیمت‌گذاری

 1. پادمِید حق دارد در هر زمان، و یا هر چند وقت یکبار، هر بخشی از سرویس را، با یا بدون اطلاع‌رسانی، به طور موقت یا دائمی تغییر دهد یا متوقف کند.
 2. حق تغییر قیمت‌های تمامی سرویس‌ها مشروط به اطلاع از ۳۰ روز قبل برای پادمِید محفوظ است. این اطلاع رسانی می‌تواند در هر زمانی از طریق ارسال ایمیل یا نمایش یک پیام واضح روی سایت انجام شود.
 3. پادمِید هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال پاسخ‌گویی به اشخاص ثالث در مورد هرگونه تغییر در سرویس، تغییر قیمت و تعلیق یا توقف سرویس ندارد.

حقوق معنوی و مالکیت محتوا

 1. تمامی اطلاعات ایجاد شده در سرویس باید مطابق با قوانین حقوق معنوی ایران باشند.
 2. ما هیچ‌گونه ادعایی در مورد مالکیت معنوی محتوای ایجاد شده توسط شما در سرویس نداریم. مالکیت معنوی تمامی اطلاعات ایجاد شده و فایل‌های آپلود شده روی سرویس متعلق به شما خواهد ماند.
 3. پادمِید بر محتوای ایجاد شده روی سرویس نظارت مستقیم ندارد، ولی حق (و نه تعهد) این‌که به صلاحدید خود هر اطلاعاتی را که در سرویس موجود است حذف یا رد کند برای پادمِید محفوظ است.
 4. تمامی طراحی و ظاهر سرویس تحت مالکیت معنوی پادمِید بوده و تمامی حقوق آن برای پادمِید محفوظ است. شما بدون اجازه‌نامه کتبی از پادمِید مجاز به تکثیر، کپی‌کردن یا استفاده مجدد از هیچ قسمتی از کد HTML، CSS، JavaScript و یا المان‌های بصری پادمِید نیستید.
 5. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات پادمِید، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط پادمِید جزئی از اموال پادمِید محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار پادمِید است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای پادمِید محفوظ می‏‌دارد.
 6. پادمِید نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. با این حال پادمِید تضمین نمی‏‌کند که توصیفات ارائه شده از سوی کارشناسان و تیم محتوایی و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد.

شرایط عمومی

 1. شما ریسک استفاده از سرویس را به عهده می‌گیرید. سرویس «به صورتی که هست» و «به صورت موجود» ارائه می‌شود.
 2. پشتیبانی فنی فقط از طریق ایمیل  و تیکت انجام می‌شود.
 3. شما درک می‌کنید و می‌پذیرید که پادمِید از فروشنده‌ها و ارائه‌دهندگان دیگر برای میزبانی، فراهم آوردن سخت‌افزار، نرم‌افزار، شبکه، محل ذخیره‌سازی و دیگر تکنولوژی‌های مرتبط و الزامی برای اجرای سرویس استفاده می‌کند.
 4. شما نباید سرویس را تغییر دهید یا هک کنید.
 5. شما نباید سایت دیگری را به گونه‌ای تغییر دهید که به طور غیر واقعی القا کند که با سرویس یا پادمِید ارتباط دارد.
 6. شما قبول می‌کنید که هیچ بخشی از سرویس سوء استفاده نکرده و آن را بدون اجازه‌نامه کتبی از پادمِید کپی و همانند سازی نکنید و نفروشید.
 7. ما می‌توانیم، ولی موظف نیستیم، محتوا یا حساب‌های کاربری را که به صلاحدید خود غیرقانونی هستند یا حقوق معنوی اشخاص ثالث یا این شرایط و قوانین استفاده از سرویس را نقض می‌کنند، حذف کنیم.
 8. سوء استفاده زبانی، فیزیکی، نوشتاری یا به هر نوع دیگر، از جمله اما نه محدود به بدکلامی، تهدید زبانی یا نوشتاری و آزار جسمی به هر کاربر سرویس، کارمند یا خدمت‌گذار پادمِید بلافاصله منجر به حذف حساب کاربری شخص خواهد شد.
 9. شما درک می‌کنید که پردازش تکنیکال و انتقال داخل سرویس، از جمله محتوای شما، ممکن است به طور رمزگذاری نشده انجام شده و مستلزم (الف) انتقال اطلاعات بین شبکه‌های مختلف و (ب) تغییرات جهت مطابقت با نیاز‌های تکنیکال تماس با این شبکه‌ها یا دستگاه‌ها باشد.
 10. وب ‏‌سایت پادمِید هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت پادمِید تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.
 11. پادمِید حق تعلیق موقت حساب کاربری شما را در صورتی که استفاده شما بیش از حد از متوسط استفاده دیگر کاربران سرویس باشد محفوظ نگه می‌دارد. لازم به ذکر است، مگر در موارد نادری که سطح استفاده یک کاربر تاثیر منفی روی بازدهی کلی سرویس برای دیگر کاربران داشته باشد، قبل از انجام هر عملیاتی در این مورد، با مالک حساب کاربری تماس برقرار کرده و ایشان را در جریان موضوع قرار می‌دهیم.
 12. در ارسال نظرات موارد فرهنگی و اخلاقی را رعایت کرده و درارسال نظرات و پاسخ به دوستان از به کار بردن کلمات نامناسب جداً خودداری فرمایید.  مسئولیت نوشته‌های هر کاربر در این سایت به عهده وی می‌باشد. بنابراین لطفاً در بیان مطالب خود دقت لازم را مبذول فرمایید.
 13. تمامی پست های کاربران به صورت عمومی در سایت قرار می‌گیرد و هیچگونه فیلترینگی بر روی پست ها انجام نمی‌شود، بنابراین از کاربران عزیز خواهشمندیم از ارائه هر گونه اطلاعات خصوصی، محرمانه و یا اطلاعاتی که به هر نحوی مایل به انتشار آنها نیستید در سایت جداً خودداری نمایید. در غیر این صورت سیستم پادمِید هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعات افشا شده به عهده نخواهد گرفت.
 14. تحلیلها، نظرات و نوشته‌های کاربران نظر شخصی آن ها بوده و سیستم پادمِید مسئولیتی در صحت و سقم آن‌ها ندارد.
 15. سایت پادمِید ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.
 16. استفاده از همه این سرویس ها می بایست با رعایت قوانین موضوعه کشوری (جمهوری اسلامی ایران) بوده و به حقوق مادی و معنوی پادمِید خسارتی وارد ننماید.
 17. پادمِید ضمانت نمی‌کند که (الف) سرویس نیازهای خاص شما را براورده می‌کند، (ب) سرویس بی‌وقفه، به‌موقع، ایمن یا بدون خطا کار کند، (ج) نتایجی که با استفاده از سرویس به دست می‌آیند دقیق و قابل اتکا باشند، (د) کیفیت هر محصول، سرویس، اطلاعات یا دیگر خدمات و کالاهایی که از طریق سرویس خریداری شده یا به دست آمده‌اند در سطح انتظارات شما باشد و (هـ) هرگونه خطایی در سرویس تصحیح شود.
 18. شما صریحا درک و قبول می‌کنید که پادمِید در مورد هیچ‌گونه ضرر مستقیم، غیرمستقیم، تصادفی، خاص، متعاقبی و یا نمونه‌ای، از جمله اما نه محدود به ضررهای ناشی از دست دادن سود، از دست دادن حسن نیت، از دست دادن محتوا، عدم استفاده یا هر ضرر نامشهود دیگر (حتی در صورتی که پادمِید از امکان به وجود آمدن ضرر با خبر شده باشد) که ناشی از (الف) استفاده یا عدم امکان استفاده از سرویس، (ب) هزینه خرید کالا یا خدمات جایگزین که از هرگونه کالا، داده، اطلاعات یا سرویس تهیه یا خریداری شده، پیام‌های دریافت شده و پرداخت‌های انجام شده به یا از سرویس ناشی شده است، (ج) دسترسی یا تغییر غیر مجاز داده‌ها یا اطلاعات منتقل شده، (د) اظهارات و یا فعالیت‌های اشخاص ثالث در سرویس و (هـ) هر موضوع دیگر مرتبط با سرویس، مسئولیتی ندارد.
 19. عدم توانایی پادمِید در زمینه اجرا یا اعمال هر کدام از حقوق پادمِید یا بند این قوانین استفاده از سرویس به معنی چشم‌پوشی پادمِید از آن حق یا بند نیست. شرایط و قوانین استفاده از سرویس به منزله یک توافقنامه کامل بین شما و پادمِید بوده و تمامیت آن بر استفاده شما از سرویس حاکم است، و هرگونه توافقنامه قبلی بین شما و پادمِید (از جمله اما نه محدود به تمام نسخه‌های قبلی شرایط و قوانین استفاده از سرویس پادمِید) را لغو می‌کند.
 20. سوالات در مورد شرایط و قوانین استفاده از پادمِید باید به support@podmade.com ارسال شوند. هرگونه قابلیت جدید، به روز رسانی، یا بهینه‌سازی که سرویس فعلی را تغییر دهد، از جمله اما نه محدود به انتشار ابزارها و منابع جدید، تحت همین شرایط استفاده از سرویس خواهد بود. ادامه استفاده شما از سرویس پس از اینگونه تغییرات به معنی موافقت شما با این تغییرات است.